دانلود بهترین موزیک های ایرانیتازه های سایت

بيانيه گروه پالت در مورد پخش آثار اين گروه از شبکه‌هاي ماهواره‌اي

بيانيه گروه پالت در مورد پخش آثار اين گروه از شبکه‌هاي ماهواره‌اي

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTv8-JLRBWuoG5pIgB-P1_R4Ra2TesXkIrd8z6-I40pchSYTyhKGAدر پي بروز برخي مشکلات و شايعه‌ها مبني بر همکاري گروه پالت با برخي از شبکه‌هاي ماهواره‌اي، اين گروه در بيانيه‌اي اين همکاري را تکذيب و در مورد کليپ منتشر شده توضيحاتي را ارائه کرد. متن بيانيه به شرح زير است:
«از آنجا که "گروه موسيقي پالت" به عنوان يک گروه جوان و نوپا، حضور در بازار ضبط و نشر رسمي داخلِ ايران را برگزيده است، بنا و قاعده اي که اعضاي گروه براي خود تعريف کرده اند همگي در راستاي قوانين رسمي قانوني و با اطلاعِ مراجع رسمي صورت مي گيرد.
همکاري گروه پالت بر همين اساس، با رسانه هاي خارج از کشور از بيخ و بن منتفي بوده و با ذات رويکردي که از آغاز در پيش گرفته ايم منافات دارد.
بنابراين هر کدام از محصولاتِ موسيقايي و تصويريِ پالت که از جانب خودِ گروه توليد شده باشد براي نشردر هررسانه اي مستلزم اجازه از توليد کنندگان اثر بوده و قوانين عرفي، اخلاقي و بين المللي نيز ضامن حقوقِ مولف(کپي رايت) هستند.
از آنجايي که بعضي از رسانه هاي خارج از کشور و شبکه هاي ماهواره اي بدون اطلاع ما و بدونِ رعايت حقوق قانوني مان اقدام به پخش ويدئو کليپ ها و آهنگ هاي ما کرده اند، اين حرکت غير حرفه اي را نادرست دانسته و در عين آن که به خودِ آن رسانه ها نيز اطلاع داده ايم، اعلام مي کنيم پالت هيچ ارتباطي با رسانه هاي خارج از ايران نداشته و براي جلوگيري از پخش غير قانوني آثار خود اقدامات لازم را انجام خواهد داد.»

منبع:  موسيقي ما

نوشته شده توسط مدیر در تاریخ بیست و هشتم مرداد 92
بازدید [2402]

نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
نام:

  

ایمیل:

  

وبسایت:
نظر:

  

کد امنیتی:
کد:

لینک دوستان
آمار بازدید
    افراد حاضر : ٧
    بازدید امروز : ٧٤٢
    بازدید دیروز: ٢١٦٢
    بازدیدکننده امروز: ٦٢٣
    بازدیدکننده دیروز : ١٨٢٠
    تعداد کل : ١٠٠١٢٩١٦

اين وب سايت در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ايراني ( زير نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ) ثبت شده است